Вихід з ладу батареї в iphone: причини і симптоми

15/04/2017
Выход из строя батареи в iphone

Часто користувачі iphone стикаються з проблемою, пов’язаною з правильною, нормальною, стабільною роботою батареї. Виходячи із загальної практики, спостереження несправностей можна виділити ряд основних симптомів виходу з ладу батареї:

  • телефон не включається, не заряджається, хоча індикатор зарядки говорить про те, що відбувається процес зарядки. В такому випадку батарейка часто просто не набирає заряд, швидше за все у батарейки вийшов з ладу контролер живлення.
  • як кажуть в народі телефон “погано тримає батарею”. Батареї стало вистачати на період помітно коротше, ніж раніше, при такому ж показнику інтенсивності користування, як і раніше. Наприклад, раніше Вам вистачало заряду 100% з 9.00 ранку до 20.00 вечора залишалося ще 10%, А тепер о 17.00 залишається 10%. В даному випадку діагностуємо що період користування зменшився на 3 години. В такому випадку можна припустити, що батарея втратила свою ємність приблизно на 30%.
  • Телефон може вимикатися і при включенні інформувати, що батарея розряджена, хоча тільки, що ви бачили, що індикатор показував наприклад 34%. Часто в такому випадку спостерігається некоректна робота контролера батареї, який вбудований в неї ж. Він починає неправильно зчитувати залишився заряд акумулятора.
  • Як кажуть Батарея “неадекватно поводиться, стрибають відсотки зарядки”. Ви можете бачити, що індикатор батареї, наприклад, показує 79%, і в один момент значення на індикаторі змінюється, наприклад, на 23%. Таке буває так само при некоректній роботі все того ж «контролера батареї» який розташований в ній же.

Чому ж батарея виходить з ладу? Основними причинами виходу з ладу батареї ми б назвали:

  • Зарядка гаджета неякісними зарядними пристроями, які мають не стабільну напругу, погана провідність проводу, кабелю зарядки і т.д. ми рекомендуємо заряджати ваші гаджети тільки якісними зарядними пристроями, не економте на цьому. Так як показує практика переплативши один раз за зарядний пристрій, Ви можете заощадити ваші кошти в подальшому.
  • перепади температури. Li-ion-ННІ батареї чутливі до низьких і високих температур. Помічено що інтенсивність звернення в сервісний центр з приводу несправності батареї зростає взимку. Якщо не вдаватися в фізику процесів, зрозумілими словами можна сказати що при перепадах температур, в батарейці може статися неправильна фізико-хімічна реакція заряджаюмих речовин.
  • загалом батарея так само має свій ресурс. Як не крути, вона не вічна. Термін служби батареї в iphone за нашими спостереженнями становить в середньому всього лише півтора року. У когось може прослужити рік, у когось два, три роки.

Виходячи з вище викладеного можна сказати, що вихід з ладу батареї досить поширена поломка для iphone. І якщо ви помітили будь-який з вищеописаних симптомів некоректної роботи, поспішіть звернутися в сервісний центр.

ПоділитисьShare on Facebook
Facebook
Share on VK
VK
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+