Про компанію

Раді вітати Вас у Нас на сайті. Ми молода перспективна і амбітна команда Mac Repair. Ми як компанія не так вже давно з’явилася на ринку надання послуг з ремонту техніки Apple, а так само ноутбуків інших провідних виробників, таких як Acer, Dell, HP, Lenovo, Panasonic, Samsung, Asus, Sony, Toshiba, MSi, Fujitsu і інших провідних світових брендів. Але відразу хотілося б відзначити важливий факт, щоб завоювати Вашу довіру що, хоча компанія й молода, але Наші співробітники досвідчені фахівці пропрацювали в даній галузі надання послуг від 5 до 15 років.

Ми будемо раді Вам допомогти як слушною порадою, так і хорошим ремонтом. Наша мета – завоювати авторитет, зробити так що б Ви залишилися задоволені і радили Нас, Вашим друзям, близьким, рідним.

І відразу хотілося б відзначити такі особливості нашої роботи, щоб Ви зробили правильний вибір в нашу сторону:

У нашому сервісному центрі для діагностики використовується сучасне професійне обладнання. Це дозволяє в короткі терміни визначити, що не працює і як це полагодити, скільки часу піде на ремонт, і сформувати вартість ремонту, обговоривши його з Вами.

У своїй роботі Ми намагаємося використовувати запчастини вищої якості, так як це є одним з ключових факторів надання якісної послуги, при цьому Ми стежимо за тенденціями зміни цін на ринку, і намагаємося вчасно відповідати.

Нам важлива комунікація з нашим клієнтом, щоб максимально Вас зрозуміти, і зробити саме так і саме те, що Ви хочете. Ми готові надати Вам якісну послугу, щоб Ви залишилися задоволені.

Сподіваємося Ви зробите правильний вибір на нашу користь 🙂