Гарантія та обслуговування

Гарантія на виконані роботи залежить від виду ремонту.

Відновлення працездатності виробу проводиться в терміни не більше 14 робочих днів з моменту доставки техніки, відповідно до Закону “Про захист прав споживача”. В окремих випадках можливе продовження термінeу ремонту за погодженням з клієнтом.

Гарантійні зобов’язання включають в себе – безкоштовний ремонт девайса при некоректній роботі або виходу з ладу апаратної частини, деталі, компонентів які були об’єктами ремонту, – з вини сервісного центру і при дотриманні споживачем умов експлуатації.
Гарантійне обслуговування здійснюється:

При наявності даної гарантії;
При відсутності ушкоджень механічного, хімічного або теплового характеру;
При відсутності слідів стороннього втручання, а також при відсутності пошкоджень, пов’язаних з попаданням всередину виробу сторонніх предметів, рідин і комах;
При дотриманні правил експлуатації або транспортування.

Право на гарантійне обслуговування може бути втрачено у випадках, якщо:

Поломка апарату з’явилася наслідком отримання апаратом механічних пошкоджень.
Поломка апарату виникла в результаті недбалого поводження, застосування апарату не за призначенням, порушення умов і правил експлуатації, в т. ч. у випадку впливу високих або низьких температур, високої вологості або запиленості, невідповідності Державним стандартам параметрів живлення, телекомунікаційних і кабельних мереж, попадання всередину рідини або будь-яких речовин, комах та предметів.
Поломка апарату стала наслідком несанкціонованого тестування апарату, спроб внесення змін до його конструкції або його програмне забезпечення.
Поломка апарату проявляється в разі незадовільної роботи мережі, внаслідок недостатньої ємності мережі та потужності радіосигналу, роботи зі старими або незадовільно працюючими сім-картами, користуванням пристроєм на кордоні або поза зоною дії мережі, в т. ч. через особливості ландшафту місцевості та її забудови.
Загублений гарантійний талон сервісного центру.
На періодичне обслуговування виробу, ремонт або заміну частин у зв’язку з їх природним зносом.
На програмне забезпечення.
Гарантія на акумуляторні батареї, елементи оформлення, і інші елементи, що мають обмежений термін служби – обмежена (за погодженням перед ремонтом)
В рамках гарантійного обслуговування сервісний центр здійснює безкоштовний ремонт, заміну частин або деталей обладнання.

Ми завжди прагнемо надати Вам 100% якісні послуги, що б Ви залишилися задоволені 🙂