Ремонт iMac

Сьогодні з упевненістю можна констатувати факт, що в ніші моноблочних комп'ютерів, iMac лідер. Він вміщує в себе все і нічого зайвого. Інженери і дизайнери потрудилися на славу, подарувавши нам цей продукт від компанії Apple. Але все ж, ми з Вами повинні розуміти що якою б якісною і надійною не була техніка, завжди є ймовірність що той чи інший вузол або агрегат вийде з ладу. Як правило це буває по результату досить тривалого терміну служби моноблока. Одні з найпоширеніших поломок Apple iMac є:

  1. вихід з ладу відеокарти, відеочіпа, відеопам'яті. Ці мікросхеми відповідають за створення і генерацію зображення, мають свій ресурс. Активне використання, великі відео навантаження, зайві і тривалі нагріви системи відеокарти, призводять до того що можливі виникнення несправностей. Як зрозуміти що проблема в відеокарті. Якщо Ваш аймак сильно нагрівається, при роботі, вимикається або перезавантажується мимовільно, виникають різнокольорові смуги або інші візерунки на екрані, швидше за все у Вас саме цей тип несправності. Рішення даної поломки проводиться шляхом заміни або відеочіпа або відеопам'яті.
  2. пошкодження матриці екрану (LCD) або дисплейного модуля. За великим рахунком, аймак мало рухливий, стоїть на одному місці і виконує свої обов'язки стаціонарного комп'ютера. Але при невдалих транспортуваннях, падіннях, - часто виникають механічні пошкодження самих крихких деталей, а саме скла. Заміна скла або дисплейного модуля проводиться фахівцями, які знають тонкощі розкриття моноблоків. При наявності запчастини ремонт проводиться в лічені години.
  3. не включається iMac . Як показує практика причин цього може бути кілька: вихід з ладу кабелю 220В, не працює кнопка запуску (включення), вихід з ладу блоку живлення. Щоб перевірити що саме Несправне, необхідно провести діагностику, в цьому випадку діагностика шляхом почергової заміни вузлів які ймовірно вийшли з ладу. Головне щоб дані процедури проводили фахівці, які знають що і як і в якій послідовності робити.

Що б не сталося з Вашим iMac, знайте, що Mac-Repair профільний фахівець на ринку надання послуг з ремонту iMac в Києві та Україні, завжди готовий допомогти Вам!