Ремонт iPad

Як вирішити питання необхідності практичного комп'ютера як для роботи, так для навчання або розваг? Звичайно ж відповідь логічна-планшет. На наш погляд Apple iPad в своїй ніші займає лідируючі позиції.

Як показала практика багатьох років користування айпадами вони безсумнівно поєднують в собі : практичність, продуктивність, якість.
Що ж стосується поширеності апаратних поломок даного девайса, звичайно ж відразу виділяється на тлі всіх інших розбите скло (тачскрін), розбиття внутрішнього екрану матриці (LCD), або ж повністю дисплейного модуля як наприклад в iPad Air 2, iPad Pro. Звичайно ж даний вид поломки вирішуємо без особливих проблем, головне підібрати якісні запчастини, вирівняти корпус якщо є пошкодження (часто при падіннях кути загинаються або збиваються, необхідно вирівнювати останні, щоб на новий тач або дисплейний модуль не створювалося зайвий тиск корпусу).

Також серед поломок айпада варто відзначити проблему з нижнім роз'ємом зарядки. Частенько клієнти звертаються до нас з такою проблемою як зламаний роз'єм порту зарядки. Це поправна поломка, головне правильно розкривати айпад, не пошкодивши тачскрін або дисплейний модуль при відкритті. Для такої тонкої роботи необхідні певний навички, а також досвід.

Акумуляторна батарея в iPad ходить досить довго, як показує практика, батареї в планшетах в середньому виходжують 2,5-3,5 року. Залишкову ємність батареї можна перевіряти час від часу спеціальними програмами наприклад такими як: coconut buttery. Якщо у Вас і виникає проблема з АКБ, не хвилюйтеся це можна виправити!

На вагому частку ремонтів, варто відзначити проблеми з контролером живлення (USB) в айпад. Іноді неналежної якості Зарядні пристрої, перепади напруг в мережі, можуть привести до короткого замикання по ланцюгу живлення, і повного або часткового виходу з ладу контролера. Даний вид поломки усувається шляхом ремонту із застосуванням паяльних робіт.
потрапляння рідини в пристрій, з нашого досвіду вже стало класикою серед поломок. В цьому випадку завжди радимо вам вимкнути айпад і якомога швидше доставити його в майстерню.

Пам'ятайте, що б не сталося з Вашим айпад, ви завжди можете знайти як раду так і допомогу у вирішенні проблеми в сервісному центрі Mac-Repair.