Ремонт iPhone

iPhone прийнято вважати певним еталоном практичності, продуктивності і естетичної досконалості серед нас - "епловодов". Не дарма ми з Вами любимо його за дизайн, швидкість роботи, надійність. Але звичайно ж як би хороший він не був - в першу чергу це технологічний девайс, і відповідно час від часу у Вас можуть виникати проблеми з коректною роботою девайса.

Поломки айфона можна умовно поділити на програмні та апаратні.

Коротко пробіжимося по програмних поломках:

  1. системний збій, при якому телефон відключається і не реагує на кнопку включення (блокування), а так само на зарядний пристрій. Таке буває при некоректному спрацьовуванні окремих обчислювальних завдань системи. Спосіб вирішення даної проблеми простий, - затисніть Кнопку включення (блокування) і кнопку home (кругла кнопка знизу) одночасно, і потримайте приблизно до 10 секунд, поки не запуститься Айфон. Якщо це не допомогло, що ж тоді вам точно потрібно прийти до нас.
  2. Пам'ять айфона постійно забита повністю, хоча ви ніби як видаляєте якусь частину даних. Таке буває коли пам'ять вашого айфона засмічена тимчасовими системними файлами, проблему можна вирішити шляхом збереження всіх важливих даних окремо на комп'ютер або ж в Icloud, потім видаляєте все з айфона, і заново записуєте інформацію.
  3. нечасті проблеми з мережею, наприклад ви помітили що після перепрошивки, мережа тримається не стабільно, сигнал то хороший, то може пропадати, а іноді взагалі немає мережі, або ви не можете додзвонитись. У такому випадку варто спробувати першу допомогу, заходьте:" Налаштування " - "Основні" - "Скидання" - "Скидання налаштувань мережі". Якщо це не допоможе, тоді проблеми можуть бути більш серйозними, і звичайно ж приїжджайте до нас.

Перейдемо до апаратних поломок iPhone. Коротко опишемо основні неполадки і способи їх вирішення:

  1. погано тримає батарея - ви помітили що акумулятора вистачає на менше часу, ніж раніше; вимикається коли індикатор батареї показує що ще є заряд, наприклад при 17%, 25%, 31% і т.д, "стрибають відсотки" - відсотки оновлюються не рівномірно. Якщо ви помітили такі симптоми, швидше за все у Вас вийшла або виходить з ладу батарея, і її необхідно замінити!
  2. в Ваш iPhone потрапила рідина. В такому випадку, Перша допомога це буде саме виключення вашого апарату. По можливості якомога швидше необхідно від#039;єднати батарею, що б процеси активного окислення не тривали. Пам'ятайте-чим швидше ви принесете телефон фахівцям, тим вище шанси що він буде відремонтований.
  3. не працює або не коректно спрацьовує бічні кнопки гучності, кнопка блокування, кнопка home, кнопка "вібро" в Iphone. В такому випадку варто перевірити механіку даних кнопок, як правило шлейфи і механізми цих кнопок мають свій ресурс, І в якийсь час доводиться усувати проблему. У цьому немає нічого складного, кваліфікований фахівець завжди досконально пояснить що сталося і вирішить цю проблему дуже швидко.
  4. розбилося скло або екран в iPhone. Це одна з найпоширеніших проблем. Рішення звичайно ж є. У першому випадку коли розбито саме скло дисплейного модуля, но в іншому матриця ціла, зображення не спотворене, сенсор працює відмінно-можливо зробити заміну скла на професійному обладнанні. Важливо що б дану роботу проводив досвідчений майстер. І другий варіант це звичайно ж повна заміна дисплейного модуля. Як правило краще завжди ставити оригінальні модулі, ми радимо Вам не економити на цьому, так як завжди оригінальний модуль і тактовніше на відгук дотику і глибина передачі кольору і фарби без сумніву краще!
  5. не заряджається Айфон, або є проблеми з процесом Зарядки, то заряджає то немає. У таких випадках проблема може бути як в роз'ємі Зарядки, так і в контролері живлення. Діагностувати завжди необхідно "від найменшого опору" - спочатку підкинути новий шлейф з роз'ємом, якщо все заряджається то ок, але якщо проблема не пішла, необхідно проводити діагностику плати, перевіряючи ланцюг живлення.

Якщо у вас виникли вищевикладені або інші неполадки з вашим iPhone,зателефонуйте нам, виклавши проблему. Ми завжди будемо раді допомогти Вам не тільки словом, а й ділом, і після дзвінка, обов'язково приїжджайте до нас!